Profil firmy |  Kontakt        SK |  EN |  DE

Kontakty

VRBA, spol. s r.o.

Kráľovianky 28

931 01  Šamorín

IČO: 35861479
DIČ: 2020203053
IČ DPH: SK2020203053

vrba@vrbazahrady.sk

Ako nás nájdete?

Profil firmy

Firma, v takej forme, ako funguje dodnes bola založená v roku 2003, predtym sa jej zakladatelia dlhé roky  venovali realizáciám záhrad v renomovaných sadovníckych firmách. Spoločnosť, ktorú v tom čase založili, sa zamieriavala na dva ciele :

  1. pestovať okrasné dreviny
  2. realizovať záhrady na kľúč, bez potreby subdodávky

Tieto smery su hlavnou naplňou práce aj v súčasnosti, pričom roky zvýšili kvalitu a kvantitu ako produkovaného materiálu, tak aj služieb poskytovaných zákazníkovi.

V súčasnosti v spoločnosti pracuje 20 stabilných zamestnancov, v sezóne sa priberajú brigádnici. Okrasné rastliny pestujeme na 17 ha , pričom časť plochy tvoria kontajnerovne a fóliovníky, zameriavame sa na produkciu širokého sortimentu ihličnanov, listnáčov, trvaliek a tráv, aby sme vyšli v ústrety realizátorom, aj záhradným centrám.
Zahrady realizujeme skutočne na kľúč, pričom zohľadňujeme v maximálnej možnej miere požiadavky majiteľa, pri rešpektovaní prírodných, architektonických a technických špecifík danej záhrady. Dokážeme cez konzultácie, projekty, automatické zavlahy, výsadby a trávnik zrealizovať vysoko individualnu záhradu, s použítím vodných prvkov, suchých riečísk, skaliek, terás, kameňov a dekorácií.
Osádzame a upravujeme verejné plochy, pričom možnosť použitia vlastného  rastlinneho materiálu nám otvára priestor pre vytvorenie veľmi priaznivej ceny, flexibilita pracovníkov je zárukou rýchleho prevedenia zakázky a odbornosť vedúcich pracovníkov zabezpečuje vysokú kvalitu odvedenej práce  a serióznosť pri jednaní.
Firma neustále napreduje, zisk sa investuje do jej rozvoja, zoznam spokojných zákazníkov a odberateľov sa stále predlžuje a nové roky prinášajú ďalšie výzvy aj v oblasti produkcie rastlín, aj v oblasti realizácií. Zostáva nám tie výzvy prijať :-)